ANNIKA ROOSIMÄGI
Lõpetasin 2017.aastal Tallinna Ülikooli Rakvere Kolledži sotsiaalpedagoogika erialal. Esimese kõrghariduse omandasin Sisekaitseakadeemias, kus õppisin halduskorralduse eriala haldusjuristi süvaõppesuunal. Mul on 18 aasta pikkune kohalikus omavalitsuse töötamise kogemus. Olen töötanud väikese maakooli ja -lasteaia muusikaõpetajana. Hindamatu kogemuse sain üle 700 õpilasega suures linnakoolis klassiõpetaja, sotsiaalpedagoogi ja hariduslike erivajadustega õpilaste õppe koordineerijana töötades.

Kõik eelnev ning kolmele imelisele lapsele emaks olemine on õpetanud elu, laste, perede ja õpetajate vajadusi, õpikeskkonda ning -meetodeid ümber hindama. Gaia koolis soov aidata luua armastavat, turvalist, loovat ning õhinapõhist kulgemisruumi, kus mitte ei õpita elama, vaid elades õpitakse.