ANU PÄRN
Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala magistri tasemel. Kogu minu tööelu on kulgenud haridusvaldkonnas – koolis ja lasteaias, olles nii õpetaja kui psühholoog. Olen ka tugiteenuste arendaja organisatsiooni, piirkondlikul ja ka riiklikul tasandil.
Psühholoogina olen pidevas liikumises ja arenguprotsessis. Minus on ühendatud nii akadeemilised teadmised, tõenduspõhised hindamisvahendid ja praktikad, aga ka transpersonaalne maailmavaade ning erinevad meetodid mängu-, loov- ja kunstiteraapiatest.

Laps on osa pere- ja koolisüsteemist ning iga liige selles võrrandis mõjutab teineteist. Gaia koolis saab kogeda muutusi ja olla kaaslooja, et iga laps ja pere ja õpetaja oleks oma arengus toetatud. Olen selle võimaluse eest tänulik!