ELMER PÕLD
Marit Otsing
juhataja
Minu õpetajatee algas kohe pärast keskkooli lõpetamist, veel nõukogude ajal, kui asusin tööle Misso keskkooli klassivälise töö juhina. Kool oli väike, õpetajaid vähe ja sageli tuli asendusõpetajan anda nii kunsti-, ajaloo-, geograafia-, bioloogia- ja ka perekonnaõpetuse tunde. Samuti olin kehalise kasvatuse õpetaja keskkooli osas.

Eesti taasiseseisvumise järel töötasin aastaid Tallinki laevadel ja minu kogemuste pagasis on ka töö erinevate ettevõtete juhina ja eraettevõtjana.

Suure innu ja rõõmuga olen tagasi koolis. Sikupilli Keskkoolist tõi tee mind Gaia Kooli. Mulle on tähtis, et saan sellele lahedale koolile ja lastele omalt poolt midagi anda. Kadriorus asuv kool on parim õppekeskkond nii õpilastele kui õpetajatele.