Huviringid

2021/22 õppeaasta huviringid on planeerimisel ja info ilmub kodulehele jooksvalt. Ringidesse registreerimine toimub otse ringi juhendajale. Kõikide huviringide esimene kord on tasuta proovitund. Saab minna proovima, kas ringi tegevus meeldib ja sobib.

Laste jooga tunnis kogeb laps usaldust, austust, meelerahu ja hinnangutevaba olemist ning õpib ennast rohkem väärtustama. Joogatunnis ei võistle lapsed kellegagi peale iseenda, ei pea kartma maha jäämist ja tunniga liituda saab igal ajal. Osalema on oodatud ka meie koduõppe perede lapsed ning õed-vennad.

Joogaga tegelemine aitab lastel õppida oma emotsioone ja mina-tunnet usaldama ning ennast märkama ja väljendama. Tunnis arendatakse ka paindlikkust, koordinatsiooni ja vastupidavust. Iseenda kehaline ja meeleline tunnetamine aitab lapsel paremini iseendast aru saada ja olla teadlikum oma arengust, käitumisest ja laiemalt ka maailmast tervikuna.

Laste joogatund kestab 45 minutit ning sobib igas vanuses lastele ja tegelikult võiks igaüks joogat harrastada lausa igal võimalusel, sest see päriselt aitabki lastel olla loovam, hoolivam, tasakaalukam ja õnnelikum.

Laste jooga alustab esmaspäeval 6.09 kell 14.15 kolmanda korruse saalis.

Esimesse tundi saab tulla proovima ning grupiga liituda saab igal ajal ning ka hiljem liitudes saab esimest tundi lihtsalt proovida. Kuutasu on 28 eurot.

Registreeri ennast siia nii proovitunniks kui ka siis kui otsustad ringis käima hakata

https://docs.google.com/forms/d/1RHimTvOD3LVCvl9SFvaMrjoE23QiivlJtLsgW5nrxo0/edit

Lastejooga õpetaja Jane-Maarja Hanseni kontakt küsimuste korral janehingelill@gmail.com

tel. 53447136

planeerimisel

planeerimisel

planeerimisel

Põnev mänguline üldfüüsiline ettevalmistus ja karate baastreening lastele. Trenni võib kutsuda registreeruma ka oma sõpru ja õdesid-vendi.
Toimumisaeg: teisipäeval ja neljapäeval kell 15.00 (ainult tüdrukud) ja 16.00 (segagrupp)
Hind: 40 EUR/kuu
Kestvus: 60 minutit
Sihtgrupp: vanus 7-14
Registreerimine: vark.kristel@gmail.com
Esimene trenn toimub: T, 7. september 2021
Juhendaja: Kristel Värk
Ruum: 1.k. saal
Rohkem infot: vark.kristel@gmail.com

Loomasõbra ring ootab osalema kõiki, kes armastavad loodust ja eriti loomi. Loomasõbra huviring sobib kõigile lastele vanuses 7-15a. Kui kellelgi osalejaist on loomade suhtes allergiaid, palun ringijuhti kindlasti teavitada!

Selles ringis saame tuttavaks nii suurte kui väikeste koduloomadega ja õpime tundma ka metsloomi. Sel poolaastal uurime lähemalt kasse, koeri, lambaid, ponisid ja hobuseid. Koolimajas teeme tutvust eelkõige väiksemate koduloomadega, kuid suurematega saame kohtuda Gaia Looduskoolis (väljasõit kord kuus, Märjamaa lähedal). Vaatleme loomi, harjutame nende eest hoolitsemist, pildistame, filmime, jalutame nendega, treenime ja teeme loomadega koostööd. Aegajalt vaatame ka filme või läheme loodusesse. Külastame sügisesel poolaastal ka Looamaaeda ning Nõmme Loodusmaja.

REGISTREERU: kajake100@gmail.com, Kaja Karu-Espenberg. Anna teada ka oma prooviringi tulemisest ja allergiatest, kui neid on.

Huviring toimub Gaia kooli 1-korruse saalis või kunstiklassis (kui saalis on kehalise tund)
Tundide toimumise aeg: E 15.00 – 16.00.

Kuutasu: 30 eurot. Väljasõitude osalustasu kogub ringijuht eraldi, hind vastavalt transpordi ja muudele kuludele.

Ringi juhendaja Kaja Karu-Espenberg on klassiõpetaja, loomapidaja, harrastustalunik, kes on koolitanud mitmeid aastaid oma koeri ja hobuseid. Tema loomi saad vaadata Gaia Looduskooli Facebooki lehelt Gaia Looduskool

Teaduskrati teadus- ja tehnoloogiaringi proovitund toimub 15. septembril kell 15.00 tehnoloogiaklassis 0-korrusel. Registreeri kindlasti lapse proovitunnis osalemine! Selleks kirjuta otse juhendajale ning anna teada lapse nimi ja klass.

Saab ka kohapeal koolis samal päeval otsustada, aga kui huvilisi on juba palju registreerinud, siis sel kuupäeval kõik paraku proovima lihtsalt ei mahu ja õpetajad ei saa ka materjale ette valmistada. Vajadusel toimub teine proovitund 1 nädal hiljem, aga see selgub jooksvalt ja sellest teavitatakse Stuudiumi kaudu.

Teadusringi kuutasu on 35 eurot ja ring alustab oktoobri algusest. Kui osaleda soovijaid tuleb lõpuks rohkem kokku, on võimalus avada ka teine grupp, kas siis samal päeval kell 16 või mõnel muul päeval. Et aga teaks, kui palju on soovijaid, siis registreeru 15.09 toimuvasse proovitundi ja seejärel selgub huviliste arv.

REGISTREERI SELLEL MEILIAADRESSIL:
teaduskratt@gmail.com
Kaidi Blum 56268517

Teaduskrati Facebooki leht:https://www.facebook.com/TeadusKratt

Läbiviijaks Nutigeen huvikool: www.nutigeen.ee

Huviringi tasu: 45 eurot kuus.

Toimumisaeg: neljapäeviti kell 15.30

Järgmine tund toimub neljapäeval, 23.septembril 

 

Tunni kestvus: ligikaudu 75 minutit. Kui tunniplaan ei võimalda õigel algusajal tulla, on lubatud ka hiljem tunniga liituda.

Ruum: 3.klassi ruum teisel korrusel

 

Registreerimine: https://nutigeen.ee/huviringi-avaldus/

Täida ära sellel veebilehel olev huviringi registreerimisavaldus. Kui oled ära täitnud mõned nõutud väljad, siis peaks tekkima koht, kus saad valida Gaia koolis toimuva robootika ringi. Enne registreerimist loe kindlasti ka huvikooli privaatsuspoliitikat ja tutvu kodukorraga. Kui sinu õde-vend või mõni sõber  tahaks ka ringi tulla, siis ka nemad võivad ennast registreerida.

Robootika huviring on tulumaksusoodustusega ja selle osalemistasu pealt saab deklaratsiooniga taotleda tulumaksutagastust.

LOODUSE AKADEEMIA

Tallinna Ülikooli ökoloogia keskuses toimub hästi tore ja põnev huviring Looduse Akadeemia, mis on mõeldud 7-11-aastastele väikestele loodusesõpradele.

Rohkem infot ja registreerimine: looduseakadeemia

LA KLAVERIKOOL

LA Klaverikooli eripäraks on klaveri rühmatunnid, mille metoodika juured pärinevad Austraaliast. Klaveri rühmatundides on 5 – 8 õpilast. Kõigil on oma süntesaator ning lugusid õpime nii koos kui ka eraldi. Kõik õpilased õpivad lugusid ühes tempos. Iga loo selgeks saamisel esineme  kaasõpilastele. Üheskoos õpime noote, muusikasümboleid, rütme ning harjutame koos ka rütmimängu erinevatel rütmiinstrumentidel. Samuti laulame õpitud noote, õpime noote peast tundma ning mängime lõbusaid muusikamänge.

LA Klaverikool asub Kadriorus, Roheline aas 13

Registreerimine: Registreeri klaverikooli kodulehe kaudu klaverikool

 

VANA VABRIKU KINOTEATER

Noorte teatritrupp, draama-, nuku- ja meediasuund (vanus 8-12)

Meedia-, filmi- ja draamatrupp

Õhinateater (18+)

Asukoht: Kreutzwaldi 24, 0.korrus

Info, registreerimine ja muu: http://vanavabrikukinoteater.weebly.com/

Facebook: Vana Vabriku Kinoteater

 

KADRIORU SAVITUBA

Kadrioru Savituba, mis asub Gaia kooli vahetus läheduses, kutsub lapsi keraamika-/saviringidesse.

Palun andke oma huvist lähemalt teada kirja teel või helistades.
Ka laupäeva hommikuti toimuvad saviringid.

Triin Tomingas
triintom@hotmail.com
5115264
Facebook: Kadrioru Savituba

See ei ole muusikatund, vaid bändiproov, harjutatakse koos üritustel ja pidudel mängimiseks (näiteks projektinädala reeded koolis ja üritused mujal jmt). Peab olema pillimängimise või laulmise kogemus.

üldine toimumine planeerimisel

Styling Reset settings
Demo Site
Layout Style
Colors
  • Base 1
  • Base 2
  • BG color
Background
Fonts (630+ fonts available in admin panel)