Järelvalve

Õppeasutuste ja nende pidajate nõustamist korraldab ning järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium.

Välishindamisosakond

Kristin Hollo – juhataja 7350206 kristin.hollo@hm.ee

Hille Voolaid – asejuhataja 7350109 hille.voolaid@hm.ee

Piret Hiisjärv – ekspert (Tallinna üldhariduskoolid) 7354076; 56876436  piret.hiisjarv@hm.ee

Õppemaksu järelevalvega seotud praktiliste küsimuste ja infoga on lapsevanemal võimalik pöörduda HTMi välishindamisosakonna peaeksperdi Sigre Kuiva poole e-posti aadressil sigre.kuiv@hm.ee ning sisuliste küsimustega, mis on seotud õppemaksu kehtestamise ja erakoolide rahastamisega, on võimalik pöörduda HTMi haridusvõrgu osakonna nõuniku Piret Sapi poole piret.sapp@hm.ee.