KÄRT TOMINGAS
Olen näitleja, laulja ja teatripedagoog. Lõpetasin 1990. aastal Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri näitleja erialal, aastal 2006 omandasin magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Näitlejana olen töötanud erinevates Eesti ja Soome teatrites, kus osalenud nii draama- kui muusikalilavastustes. Olen mänginud ka filmides ja osalenud televisioonitöös. Laulja ja laululoojana olen välja andnud neli autoriplaati.

Eesti Muusika ja Teatriakadeemias olen näitlejatöö õppejõuna tulevasi näitlejaid ja lauljaid õpetanud 2003.aastast. Eneseväljendust olen õpetanud erinevates kõrgkoolides nii eestis kui välismaal. Viin läbi ka eneseväljenduse treenimise ja õppimisega seotud töötubasid.
Minu peamised märksõnad elus ja töös on: hinga, kuula, jaga.