Loovained – Raimond Mägi, Helena Karu, Kaidi Blum, Märt Vahtramäe, Taivo Püi, Aita Vaher, Kärt Tomingas, Jane-Maarja Hansen, Pille Allik-Trepp

Raimond Mägi

muusika 1.-10. kl

Enda ja maailmaga kontakti loomiseks sobib igasugune muusika, millel on õige hing ja mis tuletab meelde muusika võimet anda edasi inimese loomust kogu tema keerukuses ja lihtsuses.
Ma tegelen põhiliselt jazzmuusika ja helidisainiga, aastatega on minus tekkinud eriline kirg ka muusika komponeerimise vastu. Muusikas hindan ma eelkõige spontaansust, ausust ja transtsendentaalse elemendi olemasolu.
Olen lõpetanud Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakooli basskitarri erialal ning nii bakalaureuse kui ka magistrikraadi olen saanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kontrabassi erialal.

Helena Karu

kunst 1.-10. kl, käsitöö 4.-6. kl, eelkool

Peale gümnaasiumi lõpetamist asusin õppima klassiõpetajaks, kõrvalerialana kunst ja käsitöö. Kunsti õpetades olen tajunud, et minu armastus loomingu vastu peegeldub õpilastes ja sütitab neidki. Soovin, et kunsti õppeaine saaks olla õpilase jaoks teraapiline, eduelamusi võimaldav, enesearengut ja hingeelu toetav teekond. Soovin, et nad saaksid olla aktiivsed osalejad selle protsessi kujunemisel ja nende psühholoogilised baasvajadused oleksid hoitud.

Kaidi Blum

tehnoloogia 5.-6. kl

Märt Vahtramäe

tehnoloogia 5.-6. kl

Taivo Püi

9. kl juhataja, liikumisõpetus 1.-9. kl

Aita Vaher

eneseväljenduskunst noorematele klassidele

Olen vabakutseline näitleja, näitekunsti ja hääletehnika õpetaja. EMTA Kunstide Magister teatrikunsti ja teatripedagoogika alal ning EMTA Kunstide Magister muusika interpretatsiooni alal. MTÜ Tsirkusekool juhatuse liige.

Hetkel õpetan hääletehnikat üliõpilastele EMTA Lavakunstikoolis, lapsi ja noori Kanuti Noortemaja Tallinna Inglise Kolledži näiteringis ning omaloodud teismeliste trupis NUKU-s, mis ootab veel oma nime.

Minu hobideks on tsirkus, klounaad ja miim ning laulmine.

Kärt Tomingas

eneseväljenduskunst vanematele klassidele

Olen näitleja, laulja ja teatripedagoog. Lõpetasin 1990. aastal Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri näitleja erialal, aastal 2006 omandasin magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Näitlejana olen töötanud erinevates Eesti ja Soome teatrites, kus osalenud nii draama- kui muusikalilavastustes. Olen mänginud ka filmides ja osalenud televisioonitöös. Laulja ja laululoojana olen välja andnud neli autoriplaati.
Eesti Muusika ja Teatriakadeemias olen näitlejatöö õppejõuna tulevasi näitlejaid ja lauljaid õpetanud 2003.aastast. Eneseväljendust olen õpetanud erinevates kõrgkoolides nii eestis kui välismaal. Viin läbi ka eneseväljenduse treenimise ja õppimisega seotud töötubasid.
Minu peamised märksõnad elus ja töös on: hinga, kuula, jaga.

Jane-Maarja Hansen

joogaõpetaja