MAILI LIINEV
Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli eripedagoog-nõustaja eriala ja saanud magistrikraadi kasvatusteadustes. Töötan omaloodud nõustamis- ja koolitusfirmas Hooling, mille eesmärk on toetada neid, kes igapäevaselt lastega töötavad. Olen ka lastejooga ja lugemisjooga õpetaja ning pakun lugemisnõustamise eratunde. Minu kogemustepagasis on töö eripedagoogina, lasteaia ja kooliõpetajana; Eesti Lugemisühingu ja projekti Lugemispesa juhina. Üle kümne aasta olen koostöös Tallinna Ülikooliga juhtinud kutseaasta projekti raames mentorkoolitusi ja õpetajate tugigruppe. Õpin superviisoriks Moreno keskuses.

Gaia kooli leidsin, kui otsisin oma lapsele kooli, kus temal oleks hea kasvada. Tänu Gaia koolile on meie perre saabunud taas rõõm ja lust õppimisest. Minule annab Gaia koolis töötamine igapäevase tänutunde kogemusest, et last toetav kool saabki olla reaalsus meie kõigi jaoks. Gaia kooli eripedagoogina näen oma rolli peegeldaja ja toetajana. Soovin, et igal kooliga seotud inimesel oleks siin hea olla, et õppida, kasvada, ennast ja teisi hoida.