MARI-LIIS KOLK
Marit Otsing
juhataja
Olen Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis kehakultuuri teaduskonna (BA) ja hariduskorralduse eriala (MA). Lisaerialana õppisin matemaatikaõpetajaks Tallinna Ülikoolis. Täiendan end jätkuvalt haridusvallas, olen läbinud aastase algõpetuse didaktika koolituse ja Gaia õpetajate kursuse. Haridusvaldkonnas olen töötanud 2004.aastast: huvijuhina, matemaatikaõpetajana õpiraskustega lastele ja klassiõpetajana. Praegu olen Põltsamaa Ühisgümnaasiumis klassiõpetaja ja gaia õppesuuna koordinaator.

Olles kolme lapse ema, soovin, et minu lastel säiliks õpirõõm ja mina lapsevanemana naudiksin laste kooliaega. Usun, et iga laps on andekas, tuleb vaid osata neid andeid märgata. Olen seisukohal, et lapse hariduse eest vastutab vanem, õpetaja on abistaja ja suunaja rollis – seega on kooli-kodu dialoog ja koostöö mulle väga olulised. Pean oluliseks jätkusuutlikku eluviisi ja oma juurte tundmist.