Riinu Lepa
juhataja
Olen ökokogukonna Väike Jalajälg liige ning hoolitsen selle eest, et Mõisamaa kogukonnakool toimiks ning lastel oleks tore õppida. Olen õppinud ärijuhtimist ja ehitustehnikat ning praegu kirjutan doktoritööd eetilistest ettevõtetest.

Mul on kaks last ning nende koolitee kujundamine on olnud viimastel aastatel minu südameasjaks. Ühiste mõttetalgute käigus valmis otsus avada kool siinsamas – meie kogukonnas. Me usume, et kool ja elu on omavahel seotud ning lapsele on parimaks õppekeskkonnaks tema enda kodu, metsad ja põllud. Meie koolis ei ole lastel vaja hommikuti pikka kooliteed ette võtta ning kuna lapsi on vähe, jagub kõigile täiskasvanute tähelepanu. Palju ühist õppimist ning avastamist on ees.