Meie Kool

Gaia Kool on 2014. aasta septembris tegevust alustanud erakool, mille eesmärk on pakkuda õpilastele mitmekülgset haridust viisil, mis arvestab ning toetab iga lapse individuaalset eripära.

Õppetöös järgime riiklikku õppekava, kuid kasutame palju õuesõppe ja projektiõppe võimalusi. Kooli õppesuundadeks on loodusõpe ja pärimuskultuur. Inglise keele õpe algab esimesest klassist ja vene keele õpe kolmandast klassist. Lähtume laste vajadusest õppida huvipõhiselt, seega on õppetöö lahutamatult seotud huviringide  tegevusega.

Gaia Kooli eesmärk on pakkuda lapsesõbralikku haridust kodulähedases koolis. Praegu on võimalik tulla õppima 1.-6. klassi ja eelkooli.

Õppeaastal 2017/18 õpib Gaia koolis 122 õpilast.

Võimalik on õppida Tallinna ja Mõisamaa klassides ning individuaalse õppekava alusel. Põltsamaa Ühisgümnaasiumis on avatud Gaia õppesuunal 1. ja 2. klass. Gaia Koolis on võimalik õppida ka distants- ja koduõppel.
Meie kool sobib peredele, kes väärtustavad loodussõbralikku eluviisi ja kus vanemad on valmis kooliellu aktiivselt panustama ja kooli arengus kaasa rääkima.