Eelkool

Gaia Kooli eelkool kestab septembrist maini, Gaia kooli ruumides: Tallinn, Weizenbergi 20/1.

Eelkooli eesmärk on luua ja hoida laste huvi saada teada, katsetada ja tegutseda.

Eelkoolis käimine annab lapsele ja vanematele võimaluse tutvuda Gaia Kooliga ning gaia haridusel baseeruva õppemetoodikaga. Samuti saavad  lapsed kohaneda koolikeskkonnaga, harjutada grupis tegutsemist ning leida uusi sõpru. Kavas on lugemise ja kirjutamise algõpe; tutvumine arvude maailmaga; meisterdamine ja joonistamine; muusika, liikumine ja mängud.

Tasu ühe kuu eest on 33 eurot. Tund, kestusega 90 minutit, toimub kord nädalas. Esimene tund on tasuta, et nii lapsed kui vanemad saaksid võimaluse eelkooliga tutvumiseks  ning võimaliku osalusotsuse langetamiseks.

Soovid lisainfot, võta ühendust