Eelkool

2022/2023 õa
Gaia Kooli eelkool alustab 2022. aasta oktoobris.
Eelkooli tunnid hakkavad toimuma Gaia Koolis aadressil, Weizenbergi 20/1 üks kord nädalas 3.oktoobrist kuni 31.maini. Täpne nädalapäev selgub septembri keskpaigaks,
Proovitund on tasuta, palume registreerida läbi veebivormi.

Registreerimisvorm siin: registreerimine Gaia eelkooli

Registreerimisvormi kaudu registreerunud laste vanematele saadetakse proovitunni täpne kuupäev septembri esimese pooles.

Esimene tund on tasuta, et nii lapsed kui vanemad saaksid võimaluse eelkooliga tutvumiseks ning võimaliku osalemise otsuse langetamiseks.
Eelkoolis käimine annab lapsele ja vanematele võimaluse tutvuda Gaia Kooliga ning Gaia haridusel baseeruva õppemetoodikaga. Samuti saavad lapsed kohaneda koolikeskkonnaga, harjutada grupis tegutsemist ning uusi sõpru leida.
Eelkooli eesmärgiks on luua ja hoida laste huvi teada saada, katsetada ja tegutseda.
Kavas on:
• Lugemise ja kirjutamise algõpe
• Tutvumine arvude maailmaga
• Meisterdamine ja joonistamine
• Muusika, liikumine ja mängud

Tasu ühe kuu eest on 2021/2022 õa 35 eurot

2022/2023 õa tasu kinnitatakse septembri alguses.

Kaasa võtta vahetusjalanõud ja pinal (harilik pliiats, teritaja, kustutuskumm,
värvipliiatsid, käärid ja pulgaliim)

Küsimuste korral palun võtke ühendust õppesekretäriga meili teel agnes.liivak@gaiakool.ee