ANNI SILM
Anni Silm
Annan Gaia kooli Tallinna klassis üldaine tunde 3. ja 4.-5. klassile. Bakalaureuse kraadi omandasin sotsiaaltöö ja lastekaitse erialal Tallinna Ülikoolis, magistrikraadi Tartu Ülikoolis sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika erialal. Lisaks olen läbinud sotsiaalpedagoogika täiendõppe ning mitmeid erinevaid koolitusi laste paremaks mõistmiseks. Koolis töötamise kogemuse sain Tallinna Rahumäe Põhikoolis, kus töötasin kolm aastat sotsiaalpedagoogina ning lisaks pikapäevarühma õpetajana. Tehes koolis tihedat koostööd õpetajate, laste ja peredega, tekkis mul soov saada klassiõpetajaks.

Mulle sobib ja meeldib töötada koos laste ja peredega, olla osa laste individuaalsest arengust ja veelgi enam – anda sellesse arengusse oma panus. Olen kogenud, et Eesti haridussüsteem tavakoolis ei võimalda kõikidele lastele ja peredele pakkuda nende jaoks vajalikku loovat ja individuaalset lähenemist. Olen õnnelik, et saan olla osa Gaia haridussüsteemist ja annan suurima heameelega enda panuse, et iga laps saaks märgatud ja väärtustatud.