Õpilaste vastuvõtt gümnaasiumi

Tere tulemast Gaia Kooli e-gümnaasiumisse!

Õppeaastal 2024/25 võtame vastu õpilasi mittestatsionaarse õppe (e-gümnaasiumi )10. ja 11. klassi.

Vastuvõtu eelduseks on vestlus õpilase ning vanemaga. Vestluse aeg lepitakse kokku peale kooli õppima tuleku avalduse laekumist.

Soovid saada rohkem infot? Saada sooviavaldus siit: Vastuvõtt Gaia kooli gümnaasiumisse

Soovid tulla õppima Gaia e-gümnaasiumisse? Täida avaldus, vajutades sobivale lingile (alla on võimalik laadida nii docx kui pdf formaadis avaldus)

Avaldus juhatajale docx formaadis

Avaldus juhatajale pdf formaadis

Täidetud avaldus saada aadressil info@gaiakool.ee

E-õppes on 2023/24 õppeaastal õppemaks 1610.- eurot aastas. Aastas läbitakse minimaalselt 23 kursust (kitsa matemaatika valiku puhul), ühe mooduli hind on 70.- eurot. Juhul, kui õpilane valib täiendavalt laia matemaatika kursused, siis on aastas 25 kursust. Lisakursustele rakendub täiendav tasu.
Kui koolis õpib ühest perest kaks last, siis rakendub mõlemale lapsele soodustus 20%. Pere kolmandale lapsele on soodustus 50%. Alates neljandast lapsest on õppimine koolis tasuta.