Eneseväljenduskunsti juhendajad Kärt Tomingas ja Aita Vaher

Kärt Tomingas

Olen näitleja, laulja ja teatripedagoog. Lõpetasin 1990. aastal Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri näitleja erialal, aastal 2006 omandasin magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Näitlejana olen töötanud erinevates Eesti ja Soome teatrites, kus osalenud nii draama- kui muusikalilavastustes. Olen mänginud ka filmides ja osalenud televisioonitöös. Laulja ja laululoojana olen välja andnud neli autoriplaati.
Eesti Muusika ja Teatriakadeemias olen näitlejatöö õppejõuna tulevasi näitlejaid ja lauljaid õpetanud 2003.aastast. Eneseväljendust olen õpetanud erinevates kõrgkoolides nii eestis kui välismaal. Viin läbi ka eneseväljenduse treenimise ja õppimisega seotud töötubasid.
Minu peamised märksõnad elus ja töös on: hinga, kuula, jaga.

Aita Vaher

Olen vabakutseline näitleja, näitekunsti ja hääletehnika õpetaja. EMTA Kunstide Magister teatrikunsti ja teatripedagoogika alal  ning EMTA Kunstide Magister muusika interpretatsiooni alal. MTÜ Tsirkusekool juhatuse liige.

Hetkel õpetan hääletehnikat üliõpilastele EMTA Lavakunstikoolis, lapsi ja noori Kanuti Noortemaja Tallinna Inglise Kolledži näiteringis ning omaloodud teismeliste trupis NUKU-s, mis ootab veel oma nime.

Minu hobideks on tsirkus, klounaad ja miim ning laulmine.

Styling Reset settings
Demo Site
Layout Style
Colors
  • Base 1
  • Base 2
  • BG color
Background
Fonts (630+ fonts available in admin panel)