Harmi grupp

Harmi grupp ühines Gaia kooli perega 2019. aasta novembris. Oleme  südi loodust, maalähedast elu ja oma kogukonda armastav seltskond inimesi, kelle keskne kogunemiskoht on Harmi mõis Kose vallas.  Selleks, et kooli-, kultuuri- ja kogukonnaelu selles piirkonnas ei lõppeks, moodustati 2018. aasta septembris MTÜ Harmi Haridusselts, mis koosneb kohalikest väikeettevõtjatest, arhitektist, tuletõrjujast, haridusteadlastest, õpetajatest ja matkajuhtidest.  Nüüdseks oleme peamised mõisakompleksi haldajad ning lisaks Gaia kooli individuaalõppegrupi 18-le lapsele ja 6-le õpetajale hubase õppekeskkonna tagamisele, püüame korraldada nii (loodus)hariduslikke koolitusi kui ka kultuurisündmusi kõikidele oma sõpradele üle Eesti ja maailma.