Õppeaasta algab taas Tammesalus
  • 0 comments
Suur rõõm on taas ühiselt järgmine aastaring avada!
Ootame 1. septembril kõiki õpilasi ning vanemaid (kel on soovi osaleda) ikka traditsiooniliselt Kadrioru pargi Tammesalus. Sel aastal on suurtes gruppides kogunemine mõnevõrra keerukas ning meie koolipere koos laste, vanemate ning õpetajatega on juba päris arvukas, mistõttu teeme oma avapeo kolmes erinevas grupis.
1. ning 8.-9. klass on oodatud kell 12.00. Kogunetakse kõigepealt kell 11.50 Kadrioru Kunstimuuseumi (mitte KUMU) ees. Sealt läheme koos Tammesalusse, kus me võtame 1. klassi lapsed vastu Gaia Kooli peresse ning juhatame 9. klassi sisse nende viimasesse kooliaastasse.
2.-4. klassi ootame Tammesallu kell 14.00
5.-7. klassi ootame Tammesallu kell 15.00
Toreda kohtumiseni 1. septembril!

Share Social

About the Author: Raine Lindepuu

Leave a Reply

Styling Reset settings
Demo Site
Layout Style
Colors
  • Base 1
  • Base 2
  • BG color
Background
Fonts (630+ fonts available in admin panel)