Gaia Kooli e-gümnaasiumi infotund
  • 0 comments

Gaia Kooli e-gümnaasiumi infotund toimub 18. aprillil, kell 18.30 Gaia Koolis või zoomis. (link saadetakse pärast registreerumist)

Omanda VIP haridus Gaia Kooli e-gümnaasiumist!

Kolm põhjust kuidas e-õpe Sind toetada saab:

V – Vabadus
Pakume Sulle vabadust õppida enda poolt valitud kohas ja ajal. Sul on vabadus alustada päeva Sulle sobival ajal ning kujundada kooliaasta vastavalt oma elustiilile.

I – Initsiatiiv
Sul võib olla hobi või sport, millele soovid pühenduda. Ehk on sul pere või töö, mis nõuab lõviosa Su ajast. Kui soovid oma elu prioriteete seada oma initsiatiivist lähtuvalt, siis sobib Sulle õpe e-gümnaasiumis.

P – Personaalsus
Igale õpilasele rätsepatööna isiklik haridusülikond! Arvestame Sinu vajadustega ning toetame õpirada. Sul on olemas personaalne mentor, kes saab olla toeks väljakutsete ületamisel. Õppimine saab olla stressivaba ja turvaline.

Õpe sisaldab:

72 kursust kohustuslikke ning valikaineid