Koostöö Kopli Ametikooliga
  • 0 comments

Käesoleval sügisel alustas Gaia Kool koostööd Tallinna Kopli Ametikooliga.

Meil on siiralt hea meel, et meie õpilastel on võimalus kasutada Kopli kooli suurepäraselt varustatud tehnoloogia ja käsitöö klasse. Nüüd on noortel võimalik tutvuda mitmete uute ja põnevate erialadega nagu näiteks sepatöö, viltimine, aiandus, puhastustööd ja palju muud huvitavat.

Peame oluliseks, et üks Gaia Kooli aluspõhimõtteid – jätkusuutlik eluviis – väljendub ka meie õppekorralduses. Tallinnas on palju väärikaid õppeklasse ning professionaalseid spetsialiste. On mõistlik, kui saame koolide spetsiifilist oskusteavet omavahel jagada ning kasutada efektiivselt olemasolevaid õppeklasse. Nii väldime  ressursside kulutamist uute klasside sisustamisele, mis suure osa aastast tühjalt võivad seista.

Aitäh Kopli Ametikoolile ja sealsetele õpetajatele!

Share Social

About the Author: Raine Lindepuu

Leave a Reply

Styling Reset settings
Demo Site
Layout Style
Colors
  • Base 1
  • Base 2
  • BG color
Background
Fonts (630+ fonts available in admin panel)