Gaia kool saatis teele lõpetajad
  • 0 comments

Gaia Kool saatis 22. juunil  teele 9. klassi lõpetajad, kes alustasid kooliteed Gaia esimesel tegevusaastal.

Oleme rõõmsad, et meie lõpetajad on saanud lisaks tugevale põhiharidusele koolist kaasa ka matkade, laagrite ning projektõppe käigus omandatud praktilised eluoskused.

Enamik meie lõpetajatest plaanib õpinguid jätkata gümnaasiumis, kuid valitud on ka ametikool. Õpilaste poolt valitud koolide seas on: Viimsi Gümnaasium, Pelgulinna Riigigümnaasium, Vanalinna Hariduskolleegium, Tallina Muusika ja Balletikool, Tallinna Teeninduskool. Koduõppel õppinud noored jätkavad kooliteed Mustamäe Riigigümnaasiumis, Saaremaa Riigigümnaasiumis ning Nõo Reaalgümnaasiumis.

Gaia Kool on uhke ja tänulik, et meie lõpetajad on avatud, julged ning tegusad noored, kel on laialdased teadmised ning õppimisrõõm. Kõrget lendu!

About the Author: Raine Lindepuu