Gaia Kooli teabepäev Põltsamaal
  • 0 comments

Kõik,  kes otsivad oma lapsele tavakooli kõrvale alternatiivi olete oodatud laupäeval,  10. oktoobril 2015, kell 11 Põltsamaal J.Kuperjanovi 12 (Põltsamaa Emadeklubi) majas algavale Gaia Kooli teabepäevale.

Gaia koolist tulevad kõnelema kooli juhataja – klassiõpetaja Marit Otsing ja klassiõpetaja Kaja Karu-Espenberg. Infopäeva käigus antakse ülevaade koolist ja õppetööst.

Gaia Kool on 2014. aastal asutatud erakool, mille õppesuundadeks on loodusõpe ja pärimuskultuur. Usume, et õppimine on lahutamatult seotud praktikaga ning seetõttu toimub suur osa õppetööst metsas, rabas, muuseumis, laboris, teatris ja mujalgi. Nii mahub meie koolipäevadesse palju avastus- ja õuesõpet.

Toetame lapsesõbraliku alghariduse andmist väikelinnades ning maapiirkondades ning seetõttu on meie klassid lisaks Tallinnale ka Türil ning Mõisamaal. Uute klasside avamine on ettevalmistamisel Põltsamaal ja Rae vallas.

Gaia Kool sobib perele, kus väärtustatakse loodussõbralikku eluviisi ning aktiiv- ja õuesõpet. Vanemad peaksid olema valmis koolielusse panustama ning  selle arengus aktiivselt kaasa rääkima, sest Gaia Kool on kogukonnakool.

 

Kohtumiseni!

Share Social

About the Author: Mariliis

Leave a Reply

Styling Reset settings
Demo Site
Layout Style
Colors
  • Base 1
  • Base 2
  • BG color
Background
Fonts (630+ fonts available in admin panel)